ÖĞRETMENLERİMİZE YARDIMCI

İnteraktif Portal Nedir?

İsteyen her öğretmenin başvurabileceği herkese açık online eğitim platformudur. Mevcut online derslerinizi platformumuza taşıyabilir ve derslerinizi sistemimiz üzerinden verebilirsiniz. Üstelik en yeni teknik ve teknolojilerle derslerinizi zenginleştirerek.

Güvenli

Covid-19 hastalığı sebebi ile canlı dersleri yapamadığınız durumlarda evinizin güvenli ortamında öğrencilerinize yeni nesil bir eğitim sunun.

Ekonomik

Modern eğitim çağında siz de öğrencilerinize en modern tekniklerle derslerinizi anlatın ve takibinizi yapın. Üstelik çok uygun fiyatlarla. 15 gün deneme ücretsiz.

Bireysel/Grup

İster birebir, ister grup derslerinizi isterseniz de okul içindeki sınıf derslerinizi platformumuza taşıyabilir ve derslerinizi sistemimiz üzerinden verebilirsiniz.

Canlı Dersler

Ders sayfanıza koyacağınız canlı ders bağlantınız sayesinde öğrencilerinizin derse katılmalarını kolaylaştırır, şifre ve benzeri sorunlardan kurtulursunuz.

Ders Kullanımı

Sık anlattığınız dersleri sistemimizde saklı tutar, sürekli geliştirebilir ve ilerleyen zamanlarda ekstra bir hazırlık yapmadan kullanabilirsiniz. Aynı dersi kopyalayarak bir çok defa kullanabilirsiniz.

Katılım Takibi

Takvime otomatik eklenen ders günleri ile yoklama almak ve bunu raporlamak çok kolay. İsterseniz öğrenci derse geldiğinde kendisi de yoklamasını alabilir.

Birebir Etütler

Uygun zamanınıza göre birebir etüt vermek istediğiniz zaman aralıklarını sisteme tanımlarsınız, öğrencileriniz de kendilerine uygun olan bir zaman diliminde sistem üzerinden birebir etüdü kendisi alır

İnteraktif Dersler

Nasıl Başvurabilirim?

Başvuru linkini tıklayınız. Formu eksiksiz doldurunuz. Sizi en kısa sürede arayacağız.

Kullanıcı bilgilerini sisteme gireceğiz.

Derslerini oluşturacağız.

Ve hazırsın.

15 gün kullanım ücretsiz. Sonrasında aylık 30TL.

Öğrenci sayısından bağımsız.

Sorunuz mu var? Bize mesaj yazın.

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Daha detaylı bilgi almak için lütfen bize yazınız. 

Ekip arkadaşı olarak katılmak için de bize yazabilirsiniz.

Bize Yazın

iletisim@portal.interaktifdersler.com

© 2021 İnteraktif Dersler. All Rights Reserved.

Arama Yap

Kayıt ol