İNTERAKTİF DERSLER

Kurum Versiyonu Nedir?

Okullar, Özel Kurslar, Dil Merkezleri ve benzeri eğitim faaliyeti yürütülen müesseseler için hazır online eğitim altyapısı. Öğretmen ve öğrenci listeleri toplu olarak sisteme yüklenir, sisteme giriş bilgileri tanımlanır, dersler ve sınıflar oluşturulur. Artık kurumunuz online eğitime hazır. 

Güvenli

Covid-19 hastalığı sebebi ile canlı dersleri yapamadığınız durumlarda eğitim kesintiye uğramasın. Öğrencileriniz evlerinin güvenli ortamında yeni nesil modern eğitimlerine devam etsin.  

Ekonomik

Öğrencilerinizin eğitimine destek bir çok özellik ve uygulama eğitim altyapımızda standart. Ayrıca eklentiler için ek ücret ödemenize gerek yok. Üstelik çok uygun fiyatlarla. 15 gün deneme ücretsiz.

Bireysel/Sınıf

Sınıfları sisteme tanımlayıp dersleri sınıf bazında verebileceğiniz gibi, ayrıca grup bazında veya bireysel etütler tanımlayabilir, randevular oluşturabilirsiniz..

Canlı Dersler

Öğretmenleriniz canlı ders bağlantılarını bir adımda derslerine entegre etsin, siz de bağlantı ve şifre kargaşasından kurtulun. 

Ders Kullanımı

Derslerin içeriğini oluşturmak çok kolay. Tek bir sayfa üzerinden bütün ders içerik yönetimi, kolay ara yüz. Üstelik şubeler arasında ders kopyalama, derslerin içeriğini dersler arasında taşıma  ve daha bir çok gelişmiş özellik.

Yoklama Takibi

Öğretmen ve öğrencinin takvimlerine otomatik olarak eklenen ders günleri ile yoklama almak ve bunu raporlamak çok kolay. Öğretmen sistem üzerinden ders girişinde yoklama alır, sadece eksik öğrencileri belirler.

Ödevler

Sistem üzerinden ödev takibi. Öğretmenleriniz, konu sonlarında ödevleri sisteme girsin, ödevler takvime işlensin ve bildirim olarak gitsin. 

Sınav ve Denemeler

Online tarama veya deneme hazırlamak çok kolay. Ders bazında veya okul bazında online sınavlar yapın. İstediğiniz vakit aralığında, sınav güvenliğinden ödün vermeden. 

Birebir Etütler

Öğretmenler sınıf dersleri dışında kendi ders sayfalarından ihtiyaca göre grup bazında veya birebir öğrencilerine etüt versin. Uygun zamanını sisteme tanımlasın, öğrenci randevusunu kendisi alsın.

Site Kurulumu

01

Kurulum Aşamaları Nelerdir?

Kurulum sırasında gerekli olan işlemler bizim tarafımızdan gerçekleştirilmekte ve size kullanıma hazır olarak sunulmaktadır.

Öğretmen ve öğrenci kullanıcı bilgileri sisteme yüklenir.

Yönetici, öğretmen ve öğrenci tanımlamaları yapılır.

Sınıflar oluşturulur ve dersler tanımlanır.

Kurumun kendi web adresi var ise, yönlendirme yapılır, eğer yoksa kurumadı.interaktifdersler.com şeklinde bir web adresi verilir.

Kurulum Sonrası Hizmetler

02

Kurulum Sonrası Hizmetler Nelerdir?

Kurulum sonrasında da desteğimiz devam etmekte, zoom üzerinden kullanıcılara detaylı anlatım yapılmaktadır.

Her öğretmene örnek bir ders içeriği verilir.

Örnek ders hazırlama uygulamalı olarak anlatılır.

Yoklama, sınav hazırlama ve etüt modulleri uygulamalı olarak anlatılır.

Demo Site

03

Demo Uygulamanız var mı?

Evet. Başvurunuzu yaptıktan sonra size dönüş yapacağız. Uygun bir zamanınızda Zoom üzerinden sizinle canlı bağlantı kuracak ve demo sitemizin tanıtımını yapacağız.

Sorunuz mu var? Bize mesaj yazın.

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Daha detaylı bilgi almak için lütfen bize yazınız. 

Ekip arkadaşı olarak katılmak için de bize yazabilirsiniz.

Bize Yazın

iletisim@kurum.interaktifdersler.com

© 2021 İnteraktif Dersler. All Rights Reserved.

Arama Yap

Kayıt ol